Umut Sabahının Yıldızı
Umut Sabahının Yıldızı
Umut Sabahının Yıldızı
Umut Sabahının Yıldızı

Umut Sabahının Yıldızı

İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺80,00
İndirimli : ₺52,00
₺6,32 'den başlayan taksitlerle

Kitabın Adı: Umut Sabahının Yıldızı 

Yazar: Ayetullah Seyyid Ali Hamaneî

Hazırlayan: Aydın Altay

Yayınevi: Altay Yayınları

 

Sayfa Sayısı: 120

1. Basım: Mayıs 2021

Kapak Bilgisi: Karton Kapak

Kağıt Bilgisi: Kitap Kağıdı

Kitap Boyutu: 13,5x21 cm

ISBN: 978-605-9080-43-9

Umut Sabahının Yıldızı, Filistin Direnişi ve Kudüs’ün kurtarılması hakkında Ayetullah Seyyid Ali Hamaneî’nin açıklamalarını ve sözlerini içermektedir. İslam İnkılâbı Rehberinin Filistin Direnişine de tam olarak rehberlik ettiğinin kanıtı olan bu değerli düşüncelerin toplumumuzun da konuyu daha doğru anlamalarına vesile olacağını umuyoruz.

Umut Sabahının Yıldızı” bir kez İslam İnkılâbı’nın zaferinde, bir kez hamasî savunma savaşında ve bir kez de esirlerimizin özgürlüğüne kavuşması sırasında parladı ve inşallah Filistin davasının umut şafağında da parlayacaktır. Bu İslam toprakları, kesinlikle Filistin halkına geri dönecek ve siyonistlerin coğrafya sahnesindeki yalancı varlıkları da mahvolup gidecektir.”

 

“Bu büyük musibet, sizin sırtınızı yere getiremedi ve şehitlerinizin mutahhar kanı, sizlerin azim ve direnişinizi daha da kökleştirdi, düşmanınız, tüm acımasızlık ve merhametsizliğine rağmen, tüm katliam, cinayet, korsanlık ve vahşiliğine rağmen sizleri geri püskürtemedi ve bugün siz her zamandan daha güçlü konumdasınız.”

 

 

 

“Filistin toprakları İslam âlemi coğrafyasının kalbidir. Müstekbirlik dünyası bu bölgeden hareket ederek İslam’ı sindirmeye, Müslümanları baskı altına almaya ve İslamî hareketleri akamete uğratmaya çalışıyor. Siyonist İsrail rejimi dünya müstekbirliğinin bölgedeki temsilcisi, Amerika’nın çıkarlarının koruyucusudur. Ancak onların iğrenç ve gerçek dışı propagandaları halkları aldatmaya yeterli olmayacaktır.”

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR